Команда НВК№10 взяла участь у ІТ-хакатоні ХНУ

07.11.2020
Крута ІТ-субота! 7 листопада команда НВК№10 у складі: Багрій М., Дем'янов А., Калашніков Д., Кучер В., Мельничук Р., Римар І., Слободенюк Б. (11-А), Ваврічен В. (10-Б), Гордійчук І., Заровний Н., Федчук М. (9-Б) за керівництва учительки інформатики Юлії Гончарук взяли участь у першому хакатоні "Від ідеї до стартапу", який організувала кафедра комп'ютерної інженерії ХНУ. Хакатон проводився з дотриманням карантинних норм - кожна окрема команда з 4-5 чоловік працювала в окремій аудиторії, зустрічались команди між собою лише в Zoom, де перед іншими учасниками хакатону та членами журі представляли свої ідеї. Команда WyEco (НВК №10) представила соціально-екологічний проєкт "Енергія майбутнього". Команда Hidden Leaf Village (НВК №10) представила ідею сервісу Gramophone для вибору та відтворення аудіокнижок з використанням смартфону. Дякуємо організаторам та Tetiana Hovorushchenko за класну подію!