МЦ

29.01.2021
Сьогодні, 29 січня, фахівці медичного центру «Діагностикум» протестували на коронавірусну інфекцію всіх працівників НВК№10, які виявили бажання перевіритися. Благодійна акція ініційована медичним центром «Діагностикум». Аналіз проведено безкоштовно. Щиро дякуємо директору медичного центру Маркову Юрію Васильовичу та старанним медсестричкам!
Така благодійна акція медичного центру «Діагностикум» — це не тільки турбота про здоров’я педагогів, а й турбота про їхнє оточення. Тестування допоможе убезпечити від COVID-19 учнів школи та їхніх рідних. Вчасне виявлення хвороби також допомагає забезпечити безперервний навчальний процес.
Медичний центр «Діагностикум» завжди готовий дбати про здоров'я хмельничан. Подібні благодійні акції будуть проводитися і надалі, про них можна дізнатися на сайті центру diagnostikum.info