Домашнє завдання: проблеми та їх вирішення

Опитування завершено
16.06.20-16.07.20
Педагогічний колектив НВК№10 намагається створити ефективні умови для особистого розвитку кожного учня. Нами визначені певні проблеми, що суттєво впливають на якість освіти. Серед таких проблем - невідповідальне ставлення здобувачів освіти до виконання домашніх завдань. Шановні батьки! Шукаємо шляхи вирішення цієї проблеми і сподіваємось на Вашу допомогу.

З яким настроєм Ваша дитина виконує домашні завдання?

спокійним
поганим-оскільки немає бажання
поганим- тому, що не зрозуміло
завжди різним

Чи мотивуєте Ви дитину на якісне виконання домашнього завдання?

так
ні
це обов'язок дитини

Чи цікаво Вам, які саме завдання виконує дитина?

так
ні
так, але не вистачає часу

Які причини змушують Вас допомагати дитині виконувати домашні завдання?

всі справи завжди робимо разом
лінується, змушені спонукати
не засвоює матеріал в класі
любить, коли я пояснюю

Результати опитування доступні:
- для авторизованих користувачів: одразу після відповіді або після завершення опитування
- для неавторизованих користувачів: лише після завершення опитування

Правила участі в опитуваннях.

В опитуваннях можуть брати участь учні або батьки учнів, які навчаються у НВК №10 м. Хмельницького.

Для того, щоби взяти участь, необхідно авторизуватись.

Якщо Ви відповіли, і Ваша відповідь зарахована, то Ви одразу побачите результати опитування на даний момент. В кожному опитуванні ви зможете взяти участь лише 1 раз. Надалі, при перегляді опитування, Ви будете бачити динаміку відповідей.

Якщо у закладі навчається двоє або більше Ваших дітей з однієї сім'ї, то, відповідно, батьки отримають декілька доступів і зможуть голосувати декілька разів.

Результати відповідей повністю анонімні.

Неавторизовані користувачі не можуть брати участь в опитуваннях, проте зможуть переглядати результати завершених опитувань.

Всі активні опитування та результати завершених опитувань можна переглянути тут (для батьків) або тут (для учнів).

Нам дуже цікава думка всіх наших учнів та їх батьків.