Авторизація необхідна для використання всіх можливостей і ресурсів сайту.

Стартовий Логін і Пароль Ви можете отримати у класного керівника Вашої дитини.

Далі, ви можете використовувати або цей Логін і Пароль, або створити собі нові в розділі "Налаштування".

Ефективність дистанційного навчання

Опитування завершено
19.06.20-19.07.20
Шановні батьки! Наш заклад освіти проводить дослідження, щоб оцінити якість дистанційного навчання в НВК№10 та напрацювати рекомендації щодо вдосконалення діяльності. Бажаємо підвищити рівень якості надання освітніх послуг у дистанційному форматі. Ваша участь у дослідженні є дуже значимою та важливою.

Яку форму спілкування з класним керівником Ви використовували під час дистанційного навчання?

Viber
4.4%
Бесіда по телефону
3.9%
Zoom
10.7%

Яка форма спілкування з вчителями-предметниками найбільш оптимальна для Вашої дитини?

Zoom-конференція
32.5%
Facebook-група
3.9%
Дошка для співпраці Padlet
6.9%
Viber-група
Google Classroom
7.7%

Чи отримали Ви роз'яснення щодо специфіки дистанційного навчання, правил ведення уроку та виконання домашніх завдань?

Так
62.3%
Ні
2.8%
Роз'яснення були недостатні
14.9%
На практиці все було інакше
20.1%

Результати опитування доступні:
- для авторизованих користувачів: одразу після відповіді або після завершення опитування
- для неавторизованих користувачів: лише після завершення опитування

Правила участі в опитуваннях.

В опитуванні можуть брати участь батьки дітей, які навчаються у НВК №10 м. Хмельницького.

Для того, щоби взяти участь, необхідно авторизуватись.

Якщо Ви відповіли, і Ваша відповідь зарахована, то Ви одразу побачите результати опитування на даний момент. В кожному опитуванні ви зможете взяти участь лише 1 раз. Надалі, при перегляді опитування, Ви будете бачити динаміку відповідей.

Якщо у закладі навчається двоє або більше Ваших дітей, то, відповідно, Ви отримаєте декілька доступів і зможете голосувати декілька разів.

Результати відповідей повністю анонімні.

Неавторизовані користувачі не можуть брати участь в опитуваннях, проте зможуть переглядати результати завершених опитувань.

Всі активні опитування та результати завершених опитувань можна переглянути тут.

Нам дуже цікава думка всіх батьків наших учнів.