Ефективність дистанційного навчання

Опитування завершено
19.06.20-19.07.20
Шановні батьки! Наш заклад освіти проводить дослідження, щоб оцінити якість дистанційного навчання в НВК№10 та напрацювати рекомендації щодо вдосконалення діяльності. Бажаємо підвищити рівень якості надання освітніх послуг у дистанційному форматі. Ваша участь у дослідженні є дуже значимою та важливою.

Яку форму спілкування з класним керівником Ви використовували під час дистанційного навчання?

Viber
4.4%
Бесіда по телефону
3.9%
Zoom
10.7%

Яка форма спілкування з вчителями-предметниками найбільш оптимальна для Вашої дитини?

Zoom-конференція
32.5%
Facebook-група
3.9%
Дошка для співпраці Padlet
6.9%
Viber-група
Google Classroom
7.7%

Чи отримали Ви роз'яснення щодо специфіки дистанційного навчання, правил ведення уроку та виконання домашніх завдань?

Так
62.3%
Ні
2.8%
Роз'яснення були недостатні
14.9%
На практиці все було інакше
20.1%

Результати опитування доступні:
- для авторизованих користувачів: одразу після відповіді або після завершення опитування
- для неавторизованих користувачів: лише після завершення опитування

Правила участі в опитуваннях.

В опитуваннях можуть брати участь учні або батьки учнів, які навчаються у НВК №10 м. Хмельницького.

Для того, щоби взяти участь, необхідно авторизуватись.

Якщо Ви відповіли, і Ваша відповідь зарахована, то Ви одразу побачите результати опитування на даний момент. В кожному опитуванні ви зможете взяти участь лише 1 раз. Надалі, при перегляді опитування, Ви будете бачити динаміку відповідей.

Якщо у закладі навчається двоє або більше Ваших дітей з однієї сім'ї, то, відповідно, батьки отримають декілька доступів і зможуть голосувати декілька разів.

Результати відповідей повністю анонімні.

Неавторизовані користувачі не можуть брати участь в опитуваннях, проте зможуть переглядати результати завершених опитувань.

Всі активні опитування та результати завершених опитувань можна переглянути тут (для батьків) або тут (для учнів).

Нам дуже цікава думка всіх наших учнів та їх батьків.