Участь батьків НВК№10 у житті школи

Опитування завершено
02.11.20-01.12.20
Шановні батьки! Готуємось до грудневих загальношкільних батьківських зборів. Нам важливо дізнатися, до яких шкільних справ частіше долучаються наші батьки? Чи впливає на успішність учнів залученість батьків до життя закладу освіти?

Чи брали участь у роботі органу управління навчального закладу (наприклад, батьківського комітету, ради школи)?

31.1%
68.9%

Чи брали участь на волонтерських засадах у роботах, що потребували фізичних зусиль (ремонт будівлі, столярні чи інші роботи, допомога на подвір'ї)?

33%
67%

Чи допомагали у підготовці концертів, конкурсів, виставок, інших загальношкільних заходів?

35%
65%

Чи брали участь у шкільних спортивних заходах, поїздках?

51.5%
48.5%

Результати опитування доступні:
- для авторизованих користувачів: одразу після відповіді або після завершення опитування
- для неавторизованих користувачів: лише після завершення опитування

Правила участі в опитуваннях.

В опитуваннях можуть брати участь учні або батьки учнів, які навчаються у НВК №10 м. Хмельницького.

Для того, щоби взяти участь, необхідно авторизуватись.

Якщо Ви відповіли, і Ваша відповідь зарахована, то Ви одразу побачите результати опитування на даний момент. В кожному опитуванні ви зможете взяти участь лише 1 раз. Надалі, при перегляді опитування, Ви будете бачити динаміку відповідей.

Якщо у закладі навчається двоє або більше Ваших дітей з однієї сім'ї, то, відповідно, батьки отримають декілька доступів і зможуть голосувати декілька разів.

Результати відповідей повністю анонімні.

Неавторизовані користувачі не можуть брати участь в опитуваннях, проте зможуть переглядати результати завершених опитувань.

Всі активні опитування та результати завершених опитувань можна переглянути тут (для батьків) або тут (для учнів).

Нам дуже цікава думка всіх наших учнів та їх батьків.