Вітаємо переможниць конкурсу «Освіта Хмельниччини на шляхах реформування»-2021!

20.01.2022
Традиційно напередодні нового року підводяться підсумки обласного етапу конкурсу ХОІППО - постійно діючої виставки «Освіта Хмельниччини на шляхах реформування». У 2021 році переможницею стала заступниця директору з навчально-виховної роботи Куліковець-Кицан Ілона Вячеславівна. Її методична розробка "Створення інформаційного освітнього середовища закладу загальної середньої освіти" посіла І місце!
Методична розробка вчительки англійської мови Лісіцької Ірини Володимирівни "Застосування хмарного середовища Google Workspase та хмарних технологій на уроках англійської мови під час змішаного та дистанційного навчання" посіла ІІ місце!
Вітаємо педагогів із значними досягненнями!