Онлайн-тренінг «Моя взаємодія в цифровому світі: стратегія, медіагігієна та медіабезпека»

10.02.2022
Вітаємо учасницю триденного онлайн-тренінгу «Моя взаємодія в цифровому світі: стратегія, медіагігієна та медіабезпека» (8-10 лютого 2022 року), Козубай Людмилу.
Це були три інформаційно та емоційно насичених дні, протягом яких супертренери та експерти:
Тетяна Іванова, докторка педагогічних наук, професорка, завідувачка кафедри соціальних комунікацій Маріупольського державного університету, медіатренерка Академії української преси;
Оксана Мороз, засновниця ініціативи з інформаційної гігієни «Як не стати овочем»;
Альона Романюк, медіаекспертка, головна редакторка проєкту «По той бік путінської брехні»;
Ірина Ковач, завідувачка Медіацентру КЗ «Херсонська обласна бібліотека для дітей ім. Дніпрової Чайки», керівник медіаклубу «NaVi»;
Ірина Срібна, завідуюча відділом бібліотечного прогнозування та інновацій КЗ «Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки», керівник проєкту «Школа медіаграмотності для підлітків» відкривали нам нові аспекти медіа грамотності та медіа гігієни.
Програма тренінгу об’єднала короткі лекції, он-лайн ігри, тестування, роботу в групах, спілкування та багато інших цікавих форм.
Інформації на тренінгу отрмали стільки, що є про що подумати, в чому розібратися детальніше, чим поділитися з колегами і учнями.
Дякуємо всій команді АУП за можливість навчатися, тренуватися, спілкуватися та отримувати нові знання та безцінний досвід.