Досягнення

2 3 > >>
20.01.2022
Вітаємо переможниць конкурсу «Освіта Хмельниччини на шляхах реформування»-2021!
Традиційно напередодні нового року підводяться підсумки обласного етапу конкурсу ХОІППО - постійно діючої виставки «Освіта Хмельниччини на шляхах реформування». У 2021 році переможницею стала заступниця директору з навчально-виховної роботи Куліковець-Кицан Ілона Вячеславівна. Її методична розробка "Створення інформаційного освітнього середовища закладу загальної середньої освіти" посіла І місце! Методична розробка вчительки англійської мови Лісіцької Ірини Володимирівни "Застосування хмарного середовища Google Workspase та хмарних технологій на уроках англійської мови під час змішаного та дистанційного навчання" посіла ІІ місце! Вітаємо педагогів із значними досягненнями!
20.01.2022
Вітаємо Лугову Зою-Стефанію з новою перемогою!
Здобувачка освіти 8-В класу Лугова Зоя-Стефанія пройшла відбірковий етап обласної олімпіади з історії та стала переможницею ІІІ етапу - посіла ІІ місце серед учнів 8 класів Хмельницької області! Вітаємо Зою-Стефанію та вчительку історії Людмилу Стецюк! Окрема подяка за підтримку мамі Ользі Миколаївні!
12.01.2022
Підвищення кваліфікації у 2022 році вдало відкрила Ірина Березюк!
Учителька англійської мови Ірина Березюк, як і більшість педагогів НВК№10, самостійно обирає освітні програми, форму навчання, цікаві напрями підвищення кваліфікації, щоби здобути навички, необхідні для осучаснення методики викладання предмету.
12.01.2022
Вітаємо переможців І етапу конкурсу-захисту МАН-2022!
Вітаємо здобувачів освіти НВК№10, які з честю захистили свої дослідницькі проєкти у І етапі конкурсу-захисту МАН! Зі вдалим початком 2022 року! "Десята" пишається нашими науковцями! Лауреат у секції "Правознавство" - Урбанський Н. (9-Г) Лауреатка у секції "Англійська мова"- Велісевич Д. (10-А) ІІІ місце у секції "Зарубіжна література" - Мельник Є. (9-Г) ІІІ місце у секції "Мистецтвознавство" - Прибега К. (9-Б) ІІІ місце у секції "Мистецтвознавство"- Коваль Д.(9-А) ІІІ місце у секції "Соціологія" - Кондратюк С. (10-А) ІІ місце у секції "Екологія" - Крижанівська В. (11-Б) ІІ місце у секції "Літературна творчість" - Рафаловська С. (9-А) ІІ місце у секції "Мистецтвознавство" - Пец М. (9-Б) ІІ місце у секції "Мікро-макроекономіка" - Галюс В.(11-Б) І місце у секції "Всесвітня історія" - Ільчук В.(10-А) І місце у секції "Біологія людини" - Ксьондз У. (10-А) Дякуємо науковим керівникам М.Бітюк, С. Войцехівській, А. Дяченко, Л. Козубай, А. Кошевко, І. Куліковець-Кицан, О. Шклярук, Г. Хруленко, О. Юхимович, А. Янковській! Ви - найкращі!
09.12.2021 (оновлено)
Педагоги НВК№10 підвищили кваліфікацію в ЦПРПП
Поповнюється лінійка педагогів НВК№10, які дбають про свій професійний розвиток. Стали учасницями освітніх вебінарів Марафону педідей ЦПРПП, успішно пройшли вихідну діагностику та отримали свої сертифікати вчителька хімії Світлана Войцеховська, педагог-організатор Леся Донцова, вчительки початкових класів Лариса Синиця, Оксана Борсук та Олеся Демчишина. Вітаємо!
2 3 > >>