Досягнення

2 3 > >>
28.06.2022 (оновлено)
Вітаємо Василишина Д. з перемогою у конкурсі "ЕнштейніУс"!
Дорогі друзі! Наказом ХОДА від 24.06.2022 №226-од підведені підсумки обласного дистанційного конкурсу проєктів «ЕнштейніУС». З 01 по 10 червня 2022 року ми разом зібрали 654 голоси за проєкт Василишина Данила "Дослідження можливості використання колекторного двигуна для створення вантажопідіймального крана та його застосування в механічних пристроях". І ось талановитий учень переміг! Василишин Данило посів І місце у номінації "Фізика навколо нас". Переглянути захист проєкту можна на YouTube-каналі. Вітаємо Данила та його наукову керівничку, вчительку фізики Світлану Куліковець!
01.06.2022
Шкільний літературний конкурс "Творчість. Креатив. Ініціатива"
Навчаємось і перемагаємо! Як тільки стало зрозуміло, що від 24 лютого ми будемо зустрічатися з учнями лише онлайн у G-Workspace, на уроки зарубіжної літератури до здобувачів освіти 5-А, 5-Г, 5-Д класів з далекої "Країни Мумі-тролів" вирушили Велика Хропся з двома Малими Хропсями. По дорозі вони побували на британській фабриці містера Willy Wonka, який подарував свою сувенірну ручку. Завітали також у книжкову крамницю, аби придбати кілька примірників книжок зарубіжних авторів, що їх діти читатимуть на уроках літератури у 6 класі. Зателефонували вчительці Аллі Янковській й повідомили про початок шкільного літературного конкурсу "Творчість. Креатив. Ініціатива". Бажаючі позмагатися створювали авторські Google-презентації, колажі Canva, власні віртуальні дошки Jamboard, робили публікації у Padlet, знімали відеоролики у Flipgrid, малювали малюнки. І ось підбиті підсумки конкурсу. Безумовним переможцем став учень 5-А класу Іщук Артем, якому тепер належить Велика Хропся. 2 місце і Малу Хропсю виграла учениця 5-Г класу Грінченко Віта. 3 місце розділили учениця 5-А класу Олійник Олександра (приз - Мала Хропся) та учень 5-Г класу Білик Ілля (приз - ручка Willy Wonka). Призерами конкурсу стали: Кравчук Максим (5-А), Соловйова Ніка (5-А), Кметь Максим (5-Г). Вітаю переможців! Бажаю усім дітям учитися якнайкраще, адже ваші успіхи надихають наших захисників!
03.05.2022
Вітаємо переможниць Національного фіналу GENIUS Olympiad!
Визначені переможці Національного фіналу GENIUS Olympiad - найбільшого конкурсу проєктів екологічного спрямування у світі для школярів 8-11 класів. У номінації "Мистецтво" за напрямком "Дизайн постерів" розглянуті роботи 4 учасниць, учениць 9-Г класу: Глєбічевої Софії, Люби Анни, Зелінської Вікторії, Луценко Уляни. Вітаємо Зелінську Вікторію з нагородженням бронзовою медаллю! Вітаємо Луценко Уляну з нагородженням срібною медаллю! Вітаємо наукову керівничку Оксану Юхимович, яка підготувала переможниць! Бажаємо успіху у всіх творчих задумах!
03.05.2022
О. Юхимович нагороджена Міжнародним Орденом Посмішки!
Під час пленарного засідання 30 квітня 2022 року були розглянуті надіслані дитячі листи-заявки, на підставі яких відбулося нагородження Міжнародним Орденом Посмішки. У номінації "Вчителі та вихователі" - наша Оксана Юхимович! Щиро вітаємо з поважною відзнакою!!! Оксана Антонівна - координаторка Міжнародного руху «Літаючі рюкзачки» під патронатом Інституту прав дитини ім. Януша Корчака. Ініціаторка руху – Кіра Сухобойченко. За керівництва Оксани Антонівни у НВК№10 щороку, 15 жовтня, відзначають Міжнародний День Рюкзака; діти беруть участь у проведенні онлайн-марафону зі школами з різних країн під час Дня Рюкзака - малюють та пишуть цікаві історії про рюкзаки.
07.04.2022
Вітаємо переможців ІІ етапу конкурсу-захисту МАН-2022
Вітаємо здобувачів освіти НВК№10, які підтвердили високі звання науковців-дослідників, захистили свої дослідницькі проєкти у ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту МАН! Лауреатка у секції "Загальна біологія" - Крижанівська В. (ХОЕНЦУМ, 11-Б) ІІ місце у секції "Економічна теорія та історія економічної думки" - Галюс В.(ХОЦТКУМ, 11-Б) ІІ місце у секції "Всесвітня історія" - Ільчук В.(10-А) ІІ місце у секції "Біологія людини" - Ксьондз У. (10-А) І місце у секції "Соціологія" - Закаріа Х. (ХОЦТКУМ, 10-А) Дякуємо науковим керівникам М.Бітюк, С. Войцехівській, А. Дяченко, О. Юхимович! Пишаємося Вами та Вашими вихованцями!
2 3 > >>