Авторизація необхідна для використання всіх можливостей і ресурсів сайту.

Стартовий Логін і Пароль Ви можете отримати у класного керівника Вашої дитини.

Далі, ви можете використовувати або цей Логін і Пароль, або створити собі нові в розділі "Налаштування".

Учнівське наукове товариство МАН НВК №10 «До вершин наук»

Науково-пошукове об’єднання здобувачів освіти НВК№10 УНТ МАН «До вершин наук» створено у 2000 році і є дослідницько-експериментальним напрямом позашкільної освіти.

У науковому товаристві НВК№10 за бажанням можуть займатися учні різного віку. У гуртку «Юний дослідник» діти 1-4 класів роблять свої перші кроки у науку. Проєктній діяльності навчаються підлітки 5-7 класів. А старшокласники (8-11 класи) готуються до участі у конкурсі-захисті учнівських наукових досліджень відповідно до розподілу відділень та секцій Малої академії наук України. Найбільш цікаві та результативні учнівські наукові роботи виконані у відділеннях «Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства», «Філософії та суспільствознавства», «Історії», «Наук про Землю», «Хімії та біології», «Екології та аграрних наук».

Щороку в НВК№10 відзначається День Науки, коли кожен юний науковець звітує про результати виконаних досліджень. З року в рік наше наукове товариство допомагає учням самостійно отримувати нові знання на основі елементів наукового аналізу довколишнього світу, розвивати гнучке мислення, готує учня до життя в умовах сучасного інформаційного суспільства.

У 2019-2020 н.р. здійснюють наукові дослідження 42 здобувачі освіти. З них:

• кількість слухачів (перший рік навчання) – 15
  • кількість кандидатів в дійсні члени (другий рік навчання) – 8